Najlepšia starostlivosť o vlasy s 5 prírodnými prostriedkami, ktoré vám pripravia vlasy v lete

0

Vezmeme- starostlivosť o vlasy je dôležitou súčasťou krásy rutiny každého z nás, ale čo sa stane, keď kozmetické produkty už nie sú dostatočné alebo šesť zostal krátky výrobkov starostlivosti o vlasy? Vo vašej pomoci sú prírodné prostriedky , ktoré užívate starostlivosť o vlasy a urobiť je krásne , voňavé a zdravé ! Tu je 5, všetci sa pokúsiť o leto pre #summerready vlasy!

Starostlivosť o vlasy: vlasy stresované teplom

Ak sa na jar vďaka trendu plážových vĺn viedlo k použitiu taniera, žehličky a sušiča vlasov (nehovoriac o ťahaní vlasov aplikáciou koliesok …), je normálne, že vaše vlasy sú stresované, unavené a plné dvojitého veľmi suché tipy.

Záchrana prináša dve prírodné zložky, ktoré kombinujú superživiny a rekonštitúciu bielkovín: med a vaječný žĺtok! Vytvorte pomerne kvapalnú zmes, miešajte všetko s vidličkou a naneste ju na mokré dĺžky.

Nechajte asi desať minút, masírujete prstami a trváte na špičkách, potom opláchnite opatrnepomocou výživného šampónu. Vysušte ich pomocou uteráka a ak sa môžete vyhnúť vysúšaniu vlasov: uvidíte, koľko jemnosti! Použite túto masku ešte pár týždňov pred odchodom na pláž, aby ste ochudobnili vlasy z hľadiska slanosti.

Starostlivosť o vlasy: stresové vlasy padajú

Starostlivosť o vlasy: stresové vlasy padajúTu opäť ideme: po sprchovaní na zemi nájdete dlhé vlnité vlasy na podlahe. Čo to znamená? Že vaše vlasy sú pod stresom a chcú utiecť! Spustite skryté polovične zrelé avokádo (snažte sa odolávať a nie jesť) v malej miske a aplikujte tento prírodný prostriedok na všetky vlasy , dávajte pozor, aby ste sa nečistili.

Vlastnosti tohto ovocia, bohaté na posilnenie kyseliny listovej a vitamínu E , dodávajú vlasom energiu a robia to naozaj silnejšie vzhľadom na plávanie v mori. Na dne zeleného ovocia, ako je Forced Hulk, čo by sme mohli očakávať …

Pokiaľ ani na slnku vlasy nedokáže žiariť, možno je na čase, aby liečiť svoje vlasy s babičkou liek ukázal maják, hviezdy a pozornosť na svojich dĺžok. Musí mať zložku? Jednoduchý jablkový oct, ktorý je napriek špinavému a štipľavému vôňu veľmi sladký na vlasoch a robí to skutočne šumivé!

Naplňte šálku kávy (alebo pohár, ak máte naozaj dlhé vlasy ) a jemne ju nalejte z polovice dĺžky na špičky, nechajte asi desať minút a starostlivo opláchnite extra vôňou šampónu, ktorý odstraňuje zápach ocot z vlasov a bling bling! Lesklé aj na brehu!

Starostlivosť o vlasy: chĺpky, ktoré spôsobujú svrbenie

Starostlivosť o vlasy: chĺpky, ktoré spôsobujú svrbenie-Li svrbenie na koreňoch začnú dávať naozaj otravné a vlasy má tendenciu vyzerať špinavé, aj keď v skutočnosti ste premýva deň predtým, prírodný prostriedok pre vlasy je zelená zmes citrónovej šťavy, jablčným octom a olejom olivové (ale len na dĺžky!).

Kyslosť prvých dvoch zložiek je ideálna na to, aby sa pokožka na pokožke ľahko “drhla” a zbavili sa lupín a svrbenia, zatiaľ čo olivový olej sa stará o vaše namáhané prsty. Túto liečbu môžete vykonať raz za dva týždne, a to aj v očakávaní bazénov, ale ak potešenie pretrváva, poraďte sa s dermatológiou (a medzitým si prečítajte zvedavosť o týchto nepríjemných bielych vločkách !).

KRÁSA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here